Scroll

Logo Gremo

Parasole krótkie

zobacz szczegóły

Parasole długie

zobacz szczegóły

Parasole rodzinne

zobacz szczegóły

Parasole VIP

zobacz szczegóły

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży ekskluzywnych parasoli reklamowych FARE®, toreb i plecaków HALFAR®
oraz zabawek reklamowych mbw®, których jesteśmy wyłącznym importerem.
W swojej ofercie posiadamy również szeroką gamę gadżetów reklamowych.
Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie klienta.
Naszą współpracę charakteryzuje elastyczność i otwartość na wszelkie pomysły.


W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo szeroki wachlarz produktów począwszy od parasoli przeciwdeszczowych,
toreb i plecaków, zabawek reklamowych i ekskluzywnych upominków markowych firm, gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej, etc.

Wyróżnia nas 24-letnie doświadczenie, wiedza, terminowość oraz atrakcyjne ceny.

 

 

 

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę niemieckich firm:

FARE
FARE®
Parasole

Parasole to prawdziwe gwiazdy w świecie reklamy. Ci mali bohaterowie dnia powszedniego potrafią podbić serce każdego.
Parasole w mistrzowski sposób przywrócą reklamie jej dawny blask a to prawdziwy HAPPY END dla Twoich klientów. Są chwile, których doświadczyć możesz tylko na świeżym powietrzu. Są to zaskakujący spotkania i wyjątkowe wrażenia poza własnymi czterema ścianami. Z parasolem FARE® Twoja marka lub firma będzie częścią tych wyjątkowych chwil. Ciesz się każdą chwilą - niezależnie od pogody. Pozwól się zainspirować i wybierz dla siebie parasol FARE®. Doskonały design z wyrafinowaną funkcjonalnością sprawiają, że nasze parasole będą prawdziwymi przyjaciółmi biznesowymi ponieważ wiemy co się liczy w branży mediów i reklamy.

HALFAR
HALFAR® Torby i plecaki

HALFAR® od ponad 30 lat z wielką pasją opracowuje, produkuje i dystrybuuje torby i plecaki. Działalność w zakresie toreb promocyjnych obejmuje torby i plecaki jako przedmioty promocyjne, nagrody dla klientów i przedmioty merchandisingowe. HALFAR® stała się marką, która oznacza wyjątkową jakość i kreatywność.

MBW
mbw®
Zabawki reklamowe

Szczególnie lubimy wspominać chwile lub sytuacje, które wywołują uśmiech na naszych twarzach i sprawiają, że nasze serca biją szybciej. Często to małe rzeczy w życiu zapewniają dokładnie
te chwile; takie jak prezent na urodziny, na inaugurację domu lub ślub. Nasze wesołe i oryginalne kolekcje dostarczają wielu takich chwil i na długo pozostają w pamięci.
Kolorowe, przytulnie miękkie i pełne dobrego nastroju, to wyjątkowe artykuły wysokiej jakości marek MiniFeet®, Schnabels®, Squeezies® i Herr Bert®.
Sympatyczne prezenty i media reklamowe zapewniają dobry nastrój w firmach rzemieślniczych, biurach i praktykach lekarskich, a także na targach, imprezach firmowych i w punktach
sprzedaży. W ten sposób twoje wiadomości docierają bezpośrednio z serca do głowy.
Skuteczne narzędzie marketingowe nie może być bardziej przytulne.
Nasze artykuły promocyjne i upominkowe z łatwością i radością podbiją wszystkie serca!

Gadżety i upominki reklamowe nie bez przyczyny od dłuższego czasu cieszą się wzmożonym zainteresowaniem małych, dużych i średnich przedsiębiorstw.
Są niezwykle uniwersalne i świetnie sprawdzają się w promocji firm dowolnych rozmiarów oraz o dowolnym obszarze działalności.

Ekskluzywne upominki pozwalają stworzyć pozytywny wizerunek u swoich kontrahentów bądź potencjalnych Klientów, a umieszczone na nich nawet dyskretne logo jest idealnym sposobem na stworzenie trwałego skojarzenia u odbiorcy.

Zapraszamy do współpracy
GREMO Jacek Sikorski Bielsko-Biała


 

wykonanie Interactive Technology